Üdvözöljük a

MAGYAR TWIRLING SZÖVETSÉG

hivatalos honlapján!

Adószám: 18864511-1-17

Bankszámlaszám: 11746012-29900600-00000000

Eredmények

2020.03.07

Országos Twirling Bajnokság - II. forduló

7030 Paks Zsíros köz 3.


Kategória

Korcsoport

Versenyszám


Előkészítő I - Kisgyermek/Children

NévEgyesületHelyezesPont
Dalnoki Zsófia LauraPaksi Elevenek Twirling SE.16
Murányi KittiPaksi Elevenek Twirling SE.25

Előkészítő I - Gyermek/Kadett

NévEgyesületHelyezesPont
Kurucz JázminMunkácsy Mihály Általános Iskola SE16
Szayly ZitaPaksi Elevenek Twirling SE.25
Folk VeronikaPaksi Elevenek Twirling SE.34
Dóri AnnaMunkácsy Mihály Általános Iskola SE43
Pónya PannaPaksi Twirling és Botforgató Kulturális és Sport Egyesület52
Magyar Réka ElizaPaksi Twirling és Botforgató Kulturális és Sport Egyesület61
Molnár LiliMunkácsy Mihály Általános Iskola SE70,5
Sagív TamaraMunkácsy Mihály Általános Iskola SE80,5
Hegedűs TímeaPaksi Twirling és Botforgató Kulturális és Sport Egyesület90,5
Nagy Lilla JuliannaPaksi Elevenek Twirling SE.100,5
Gál LilienMaglódi Mazsorett és Tánc Közhasznú E.110,5
Debreczeni ZsófiaPaksi Elevenek Twirling SE.120,5
Kolonics AlexaPaksi Twirling és Botforgató Kulturális és Sport Egyesület130,5
Pataki PannaPaksi Twirling és Botforgató Kulturális és Sport Egyesület140,5
Kiss Fanni LaraSárréti Gyöngyhalász Gyermeksport E.150,5
Braun ElizaPaksi Twirling és Botforgató Kulturális és Sport Egyesület160,5
Szabó LillaPaksi Twirling és Botforgató Kulturális és Sport Egyesület170,5
Fikker-Lőrincz RékaPaksi Elevenek Twirling SE.180,5
Behán ZsófiaSárréti Gyöngyhalász Gyermeksport E.190,5
Vámos ViktóriaSárréti Gyöngyhalász Gyermeksport E.200,5

Előkészítő I - Serdülő/Junior

NévEgyesületHelyezesPont
Juhász LottiMunkácsy Mihály Általános Iskola SE16
Porkoláb PetraMunkácsy Mihály Általános Iskola SE25
Sipos EnikőMunkácsy Mihály Általános Iskola SE34
Néninger NóraMunkácsy Mihály Általános Iskola SE43
Pipó JankaSárréti Gyöngyhalász Gyermeksport E.52

Alap I - Gyermek/Kadett

NévEgyesületHelyezesPont
Felgyői FlóraPaksi Twirling és Botforgató Kulturális és Sport Egyesület16
Várnagy VeronikaMunkácsy Mihály Általános Iskola SE25
Gáspár ZsófiaPaksi Twirling és Botforgató Kulturális és Sport Egyesület34
Golyha NikolettGyáli Baráti Kör Sportegyesület43
Ulbert NóraPaksi Twirling és Botforgató Kulturális és Sport Egyesület52
Kollár CsengePaksi Twirling és Botforgató Kulturális és Sport Egyesület61
Kocsmár Regina SáraPaksi Twirling és Botforgató Kulturális és Sport Egyesület70,5

Alap I - Serdülő/Junior

NévEgyesületHelyezesPont
Kurucz ÍriszMunkácsy Mihály Általános Iskola SE16
Horváth HannaHaller Sport Majorette Egyesület25
Gál JázminMaglódi Mazsorett és Tánc Közhasznú E.34
Baranyai NóraMaglódi Mazsorett és Tánc Közhasznú E.43
Török HangaMunkácsy Mihály Általános Iskola SE52
Csötönyi NóraEnergetikai Szakképzési Intézet DSE61
Csendes BoglárkaNyúli Sporttwirling és Majorette E.70,5
Tibai HannaEnergetikai Szakképzési Intézet DSE80,5
Bajnóczi EszterMunkácsy Mihály Általános Iskola SE90,5
Király DorinaNyúli Sporttwirling és Majorette E.100,5
Török Eszter KaticaNyúli Sporttwirling és Majorette E.110,5
Wallner PetraEnergetikai Szakképzési Intézet DSE120,5
Gergely Gréta AmiraSárréti Gyöngyhalász Gyermeksport E.130,5
Szilágyi Veronika EmmaSárréti Gyöngyhalász Gyermeksport E.140,5
Tóth SáraSárréti Gyöngyhalász Gyermeksport E.150,5

D - Gyermek/Kadett

NévEgyesületHelyezesPont
Weisz KingaEnergetikai Szakképzési Intézet DSE16
Weisz KingaEnergetikai Szakképzési Intézet DSE16

D - Serdülő/Junior

NévEgyesületHelyezesPont
Vécsey KatalinMunkácsy Mihály Általános Iskola SE16
Cseke BorbálaEnergetikai Szakképzési Intézet DSE25
Árki FlóraEnergetikai Szakképzési Intézet DSE34
Pápai MajaGyáli Baráti Kör Sportegyesület43
Pallaga PetraMaglódi Mazsorett és Tánc Közhasznú E.52
Mörtl Jázmin RubinaHaller Sport Majorette Egyesület61
Máté VirágEnergetikai Szakképzési Intézet DSE70,5

C - Serdülő/Junior

NévEgyesületHelyezesPont
Falusi RékaMunkácsy Mihály Általános Iskola SE16
Németh SzilviaMunkácsy Mihály Általános Iskola SE25
Homok BeatrixMaglódi Mazsorett és Tánc Közhasznú E.34
Dobos PetraMunkácsy Mihály Általános Iskola SE43

C - Ifjúsági/Senior

NévEgyesületHelyezesPont
Kovács DóraNyúli Sporttwirling és Majorette E.16
Kovács DóraNyúli Sporttwirling és Majorette E.16
Bonya FlóraEnergetikai Szakképzési Intézet DSE25
Bonya FlóraEnergetikai Szakképzési Intézet DSE25

B - Serdülő/Junior

NévEgyesületHelyezesPont
Vada Viola PannaMunkácsy Mihály Általános Iskola SE16
Weisz KittiEnergetikai Szakképzési Intézet DSE25
Braun BoglárkaEnergetikai Szakképzési Intézet DSE34

B - Ifjúsági/Senior

NévEgyesületHelyezesPont
Vada Virág NóraMunkácsy Mihály Általános Iskola SE16
Vada Virág NóraMunkácsy Mihály Általános Iskola SE16
Püsök AngélaMunkácsy Mihály Általános Iskola SE25

A - Ifjúsági/Senior

NévEgyesületHelyezesPont
Kis AnnaMunkácsy Mihály Általános Iskola SE16

A - Felnőtt/Adult

NévEgyesületHelyezesPont
Birtalan KingaMunkácsy Mihály Általános Iskola SE16
Birtalan KingaMunkácsy Mihály Általános Iskola SE16

Freestyle Páros - Serdülő/Junior

NévEgyesületHelyezesPont
Kovács Emese - Árki FlóraEnergetikai Szakképzési Intézet DSE16
Pallaga Petra - Baranyai NóraMaglódi Mazsorett és Tánc Közhasznú E.25
Csötönyi Nóra - Weisz KingaEnergetikai Szakképzési Intézet DSE34
Falusi Réka - Németh SzilviaMunkácsy Mihály Általános Iskola SE43
Kaposi Réka Boglárka - Rácz AbigélMunkácsy Mihály Általános Iskola SE52
Weisz Kitti - Braun BoglárkaEnergetikai Szakképzési Intézet DSE61

Freestyle Páros - Ifjúsági/Senior

NévEgyesületHelyezesPont
Rátkai Márton András - Birtalan KingaMunkácsy Mihály Általános Iskola SE16